Beylikdüzü Davetiye Mağazası

Düğün davetiyesi satışı sektöründe 2014 yılından beri faaliyet gösteren Davetiyetube markası Beylikdüzü ilçesinde hizmet vermektedir. Müşterilerimize hem internet siparişi üzerinden hem de beylikdüzü davetiye mağazası olarak yerimizde ağırlayarak hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü Davetiye Mağazası olarak dünyanın dört bir yanına kargo ile çiftlerimize davetiyelerini ulaştırmaktayız.

Mağazamızın da içinde bulunduğu Beylikdüzü ilçesinde davetiye sektöründe lider olan firmamıza sizleri de bekleriz. Ulaşım kolaylığının da etkili olduğu mağazamızın konumu Adnan Kahveci Mahallesi, Konak Caddesinde yer almaktadır. Hadımköy/Beykent Metrobüs durağı ile aramızda araç ile 4 dakika, yaya olarak 12 dakika mesafe vardır. Beylikdüzü Devlet Hastanesi İETT durağı ile aramızda 5 dakika yürüme mesafesi vardır.

Mağazamıza Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar bölgelerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz her bütçeye hitap eden binlerce davetiyeyi bir arada bulabileceğiniz bir mağazadır.

Satışını yaptığımız davetiyeleri yerinde canlı olarak görebilir, grafikerimize tasarımınızı hazırlatıp davetiyenizi 1-2 gün içinde teslim alabilirsiniz. Beylikdüzü düğün davetiyecisi ve sünnet davetiyecisi olarak sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Beylikdüzü Davetiye Mağaza Konumu: