Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Davetiye basımı kaç gün sürer?
Bir düğün davetiyesinin basılabileceği en kısa süre 2 ila 3 iş günüdür. Tabi ki bu süre her davetiye modeli için geçerli değildir. Bazı davetiyelerin basım süresi kağıt cinsi, basım tekniği veya kişiye özel aksesuarlar nedeniyle 5 ila 7 iş gününe kadar sürebilir.
SİPARİŞİM ULAŞMADI?
Eğer siparişiniz size belirtilen sürede ulaşmadıysa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere en sağlıklı desteği sunacağımızdan şüpheniz olmasın.E-mail: siparis@davetiyetube.comTel: 0536 730 4747
KARGO ÜCRETİ KİME AİT?
Web sitesi üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerinizde kargo ücretlidir. Kapıda ödemeli siparişleriniz için ekstra hizmet ücreti eklenmektedir. Havale-EFT veya Kredi Kartı ile ödemeli siparişlerde bu ücret eklenmemektedir. Yurtdışına gidecek siparişler için müşterilerimizin öncelikle bizimle irtibata geçmeleri gerekmektedir.
SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ULAŞIR?
Siparişinizin baskısı yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilir. Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz bölgelerine en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.
SİPARİŞİM NE ZAMAN HAZIR OLUR?
Siparişiniz sonrası, bilgilerinizle davetiyenin tasarımı hazırlanıp onayınıza gönderilir. Onay alındıktan sonra, normal ofset baskılı davetiyeler 1-3 iş günü içinde kargolanır. Yaldız baskılı davetiyeler ortalama 5 iş günü içinde kargolanır. Zaman konusunda kısıtlı bir süreniz varsa sipariş öncesinde mutlaka bizimle iletişime geçip net bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ürün stok durumuna göre kargolama süresi farklılık gösterebilir.
SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?
Siparişiniz oluşturulduktan sonra size verilen takip numarası ile takip edebilirsiniz.
NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?
Ödemelerinizi Kredi Kartı, Kapıda Nakit, Banka Havalesi veya EFT yolu ile yapabilirsiniz.