Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl ödeme yaparım?

Ödemelerinizi Kredi Kartı, Kapıda Nakit, Banka Havalesi veya EFT yolu ile yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

http://www.davetiyetube.com/siparistakip_sp.html

Siparişim ne zaman hazır olur?

Siparişinizden sonra bilgilerinizle davetiyenin tasarımı hazırlanıp onayınıza gönderilir. Onay alındıktan normal ofset baskılı davetiyeler 1-3 iş günü içinde kargolanır. Yaldız baskılı davetiyeler 2-5 iş günü içinde kargolanır. Zaman konusunda kısıtlı bir süreniz varsa sipariş öncesinde mutlaka bizimle iletişime geçip net bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ürün stok durumuna göre kargolama süresi farklılık gösterebilir.

Siparişim kaç günde ulaşır?

Siparişinizin baskısı yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilir. Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz bölgelerine en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Kargo ücreti kime ait?

Web sitesi üzerinden vereceğiniz yurtiçi tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Kapıda ödemeli siparişleriniz için +9 TL hizmet ücreti eklenmektedir. Havale-EFT veya Kredi Kartı ile ödemeli siparişlerde bu ücret eklenmemektedir. Yurtdışına gidecek siparişler için müşterilerimizin öncelikle bizimle irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Siparişim ulaşmadı?

Eğer siparişiniz size belirtilen sürede ulaşmadıysa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere en sağlıklı desteği sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

E-mail: siparis@davetiyetube.com

Tel: 0536 730 4747

Sohbeti Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?